loading...

PGNiG TERMIKA − największy w Polsce dostawca ciepła i energii elektrycznej wytwarzanych w kogeneracji − wdraża IFS Applications 8

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma PGNiG TERMIKA, największy w Polsce producent ciepła i energii elektrycznej wytwarzanych w kogeneracji, zdecydowała się przeprowadzić aktualizację systemu do wersji IFS Applications™ 8  z myślą o usprawnieniu kluczowych procesów biznesowych w przedsiębiorstwie.

PGNiG TERMIKA, jedno z czołowych w Polsce przedsiębiorstw z sektora energetyki i usług użyteczności publicznej, wytwarzające 11% ciepła produkowanego w całym kraju, jest klientem IFS od prawie 15 lat. Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy zarząd firmy zdecydował się na aktualizację systemu IFS Applications do wersji 8. Rozwiązanie, z którego będzie korzystać 460 użytkowników, wesprze kluczowe procesy biznesowe, takie jak finanse, zarządzanie projektami, zarządzanie paliwami, remonty, elektroniczny obieg faktur oraz zarządzanie dokumentacją. Dzięki aktualizacji do nowej wersji systemu firma PGNiG TERMIKA będzie mogła korzystać z wielu innowacyjnych funkcjonalności, takich jak możliwość budżetowania i prognozowania w module zarządzania projektami.
Liczymy na to, że nowe funkcjonalności systemu IFS Applications 8 pozwolą na usprawnienie obsługi głównych procesów biznesowych i będą stanowić wsparcie rozwoju naszego przedsiębiorstwa — powiedział Andrzej Gajewski, prezes zarządu PGNiG TERMIKA.
Stale współpracujemy z firmą IFS w celu ciągłego usprawniania procesów zarządczych i zarządzania majątkiem produkcyjnym. Wdrożenie IFS Applications 8 pozwoli nam na optymalizację naszego systemu ERP pod kątem nowych wymagań biznesowych i organizacji firmy. Szczególnie liczymy na nowe rozwiązania w obszarze zarządzania majątkiem, które pozwoli nam prowadzić jeszcze bardziej efektywną politykę remontową dla urządzeń wytwórczych. Innym bardzo istotnym elementem wdrożenia jest wykorzystanie najnowszych technologii w architekturze systemu pozwalające na przykład każdemu użytkownikowi skonfigurować własny ekran do pracy z aplikacją – powiedział Dariusz Gawryś, dyrektor Departamentu IT i Administracji w PGNiG TERMIKA.
Energetyka i usługi użyteczności publicznej to jeden z naszych rynków docelowych. Od ponad 30 lat firma IFS opracowuje i dostarcza oparte na najlepszych praktykach rozwiązania branżowe w obszarach zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa, zarządzania projektami inwestycyjnymi i zarządzania cyklem życia majątku —powiedział Marcin Taranek, prezes zarządu IFS CEE. Światowej klasy funkcjonalność, elastyczna architektura systemu oraz zespół doświadczonych specjalistów sprawiły, że IFS to wybór czołowych przedsiębiorstw w sektorze energetyki i użyteczności publicznej. Cieszymy się, że wśród nich jest również PGNiG TERMIKA.
Zakończenie projektu wdrożenia jest planowane na koniec roku 2014.

Źródło: www.ifsworld.com

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel