ifsIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, otrzymał nagrodę European Digital Technology Award w wielkim finale tegorocznego konkursu European Business Awards na uroczystej gali, która odbyła się w Warszawie.
 

Na tym dwudniowym wydarzeniu sponsorowanym przez RSM spotkało się ponad 500 odnoszących sukcesy liderów biznesowych z całej Europy, którym towarzyszyli politycy, ambasadorowie i naukowcy, aby uhonorować wyjątkowe osiągnięcia w największym i najbardziej prestiżowym konkursie biznesowym w Europie.

IFS został zwycięzcą w finale, do którego zakwalifikowano firmy spośród ponad 150 000 przedsiębiorstw z 33 krajów. Spośród nich niezależne jury wyłoniło 2753 przedsiębiorstw, które otrzymały w lipcu tytuł „Ones to Watch”, a po dalszej szczegółowej analizie 363 firm, którym we wrześniu przyznano tytuł „National Winners”.

Odkąd dołączyłem do firmy IFS 18 miesięcy temu, przeszła ona ogromną transformację, dzięki której weszła na ścieżkę imponującego wzrostu, a jednocześnie zbudowała fundamenty, które jeszcze bardziej zbliżyły ją do klientów” — powiedział Darren Roos, prezes zarządu IFS. „Dzięki koncentracji na kliencie w każdym aspekcie naszej działalności IFS wyróżnia się na rynku w sposób, któremu nasi konkurenci nie są w stanie dorównać. Nasza działalność jest oparta na wartościowych, innowacyjnych rozwiązaniach mających na celu zapewnianie naszym klientom maksymalnych korzyści biznesowych w jak najkrótszym czasie. Nagroda European Business Award to dowód na to, że nasza praca daje efekty, i wspaniałe wyróżnienie dla całego naszego zespołu.


Zdobywając tę nagrodę, firma IFS osiągnęła złoty standard doskonałości biznesowej. To wspaniały przykład przedsiębiorstwa, które stawia czoła wyzwaniom związanym z bardzo konkurencyjnym rynkiem globalnym, osiąga fenomenalne sukcesy i zmienia świat na lepsze. Firma zasługuje na swój sukces i życzymy jej tego, co najlepsze - powiedział Adrian Tripp, prezes European Business Awards


Źródło: www.ifs.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top