ifsIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że szwajcarska firma Swan Analytische Instrumente AG (Swan), czołowy dostawca systemów do analizy online w branży wodnej, postanowiła zastąpić swój dotychczasowy system biznesowy kompleksowym systemem ERP firmy IFS opartym na chmurze.

 
Firma Swan, mająca siedzibę w Hinwil w Szwajcarii, opracowuje supernowoczesne technologie do analizy wody, w tym do monitorowania ultraczystej wody do zastosowań farmaceutycznych i półprzewodnikowych, wody zasilającej, pary i kondensatu.

Znajdująca się aktualnie w fazie trwałego wzrostu na rynkach międzynarodowych firma musiała zastąpić swój przestarzały system biznesowy, który nie spełniał już swojej roli. Po kompleksowej procedurze przetargowej, w której udział wzięło kilku największych na świecie dostawców ERP, firma Swan wybrała system IFS Applications 10 dostarczany w ramach usługi IFS Managed Cloud,

System IFS Applications 10 pomoże firmie w zrobieniu ważnego kroku w kierunku dalszego rozwoju swoich struktur sprzedaży, serwisu i pomocy technicznej. Zwiększy on także efektywność jej wewnętrznych procesów biznesowych oraz usprawni współpracę pomiędzy 14 spółkami Grupy Swan. IFS Applications 10 zostanie wykorzystany do zapanowania nad złożoną ofertą produktową, w której firma wykorzystuje zróżnicowaną gamę metod produkcyjnych w celu znacznego skrócenia czasu produkcji i dostawy około 10 000 analizatorów rocznie.

Wybraliśmy system IFS Applications ze względu na jego elastyczność, łatwość obsługi, nowoczesną architekturę technologiczną i międzynarodową skalowalność – powiedział Michael Rudolf, dyrektor ds. informatyki w firmie Swan. Rozwiązanie to zaoferowało gotowe wsparcie produkcji małych partii w połączeniu z produkcją projektową, dzięki czemu jest ono idealne dla naszej firmy. Kolejnym decydującym czynnikiem był zespół IFS, który przedstawił skuteczne rozwiązanie branżowe, za którym stoją globalny serwis, pomoc techniczna i sieć partnerów potrafiących wesprzeć nasz rozwój w skali międzynarodowej.


Dzięki swojej wiodącej technologii i wspaniałej dynamice wzrostowej firma Swan złapała wiatr w żagle, który niewątpliwie pozwoli jej osiągnąć większy udział zarówno w rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Firma IFS jest dumna z możliwości uczestniczenia w tym procesie i dostarczania praktycznej, opartej na chmurze platformy ERP, która jest elastyczna i skalowalna zgodnie z potrzebami firmy. Liczymy na długą i wzajemnie korzystną współpracę z firmą Swan - dodał Guido Zumstein, dyrektor zarządzający IFS w Szwajcarii.


System IFS Applications 10 obsługuje procesy biznesowe o krytycznym znaczeniu, w tym produkcję, zarządzanie projektami, remonty, CRM wraz z pomocą techniczną i centrum telefonicznym, zarządzanie dokumentacją, zapewnienie jakości, finanse i HR.

Więcej informacji na temat tego, jak IFS wspiera producentów takich jak Swan można znaleźć na stronie www.ifsworld.com/corp/industries/manufacturing/discrete-manufacturing/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top