IFS z tytułem Major Player wśród dostawców ERP w modelu SaaS i w chmurze
ifsIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że dzięki oferowanemu pakietowi do planowania zasobów przedsiębiorstwa (enterprise resource planning, ERP)znalazł się w kategorii Major Player w raporcie IDC MarketScape: Worldwide SaaS and Cloud-Enabled Operational ERP Applications 2019 Vendor Assessment*.
 
  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
IFS oferuje kompleksowe rozwiązanie ERP dla globalnych przedsiębiorstw, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Do nowych klientów, którzy korzystają z ERP w chmurze, należą: ÅF – międzynarodowe przedsiębiorstwo projektowo-inżynieryjne, Thetford – światowy lider rynku mobilnych systemów sanitarnych, Samhall – jeden z największych dostawców usług serwisowych w Szwecji, a także Jackon Group – jeden z wiodących, europejskich producentów wyrobów z polistyrenu.

IDC MarketScape umieścił IFS w kategorii Major Player na podstawie kompleksowej analizy strategii i możliwości firmy. W badaniu zwrócono uwagę na następujące atuty oferty technologicznej IFS:

  • Bliskie relacje z klientem: IFS uznaje, że dogłębna wiedza o branży jest kluczowa, aby zapewnić klientom sukces. Branżowi eksperci przez całe dekady ściśle współpracowali z klientami nad udoskonaleniem ich rozwiązań, dzięki czemu niektórzy osiągnęli nawet podwójny zwrot z inwestycji. W mechanizmie harmonogramowania IFS Dynamic Scheduling Engine dla firmy transportowej zastosowano sztuczną inteligencję, dzięki czemu dostępność pracujących maszyn zwiększyła się o 20%, umożliwiając realizację większej liczby zleceń bez konieczności powiększania kadry.
  • Elastyczny produkt: IFS zapewnia możliwości zarządzania wieloma modelami produkcji, oferuje wizualną funkcję „przeciągnij i upuść” do planowania i harmonogramowania operacyjnego, zintegrowaną funkcję śladu ekologicznego („eco-footprint”), zintegrowane zarządzanie usługami serwisowymi, a także pełny zestaw funkcji do zarządzania cyklem życia produktu.
  • Po pierwsze: chmura i innowacje: Strategia IFS zakłada koncentrację na rozwiązaniach w chmurze. IFS realizuje duże inwestycje w zakresie dostosowania i rozwijania IFS Applications w chmurze. Obecnie IFS wspiera IoT, zapewnia wizualizację danych, integrację danych oraz analitykę biznesową i zaawansowane funkcje analityczne. IFS w ramach IFS Labs wspiera technologie blockchain, sztucznej inteligencji/uczenia maszynowego, RPA, IA, HoloLens, VOX oraz konwersacyjne interfejsy użytkownika.


Raporty, takie jak IDC MarketScape, potwierdzają jakość funkcji wiodących w branży produktów ERP, które IFS dostarcza klientom na całym świecie” – powiedział Antony Bourne, prezes jednostki operacyjnej IFS Industries. „Cała nasza organizacja, w tym dział zarządzania produktem i rozwoju produktu, została zaprojektowana tak, aby służyć bieżącym i przyszłym potrzebom naszych klientów. Utrzymując bezpośredni kontakt z klientami, potencjalnymi klientami i partnerami możemy dostarczyć platformę ERP, która zapewnia taką wartość biznesową, jakiej klienci oczekują od IFS.


Aby dowiedzieć się więcej o IFS Applications, odwiedź stronę: www.ifsworld.com/corp/solutions/ifs-applications/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top