ifsSystem ERP firmy IFS umożliwi firmie ÅF skuteczne wsparcie projektów w celu pobudzenia rozwoju i podniesienia sprawności operacyjnej.


IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że ÅF, międzynarodowa firma inżynieryjno-projektowa na rynkach energii, przemysłu i infrastruktury, zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications™ 10.

IFS Applications 10 stanowi dla firmy ÅF nowoczesną, przyjazną w użytkowaniu, przyszłościową platformę IT, która wspiera i harmonizuje istotne dla prowadzonej działalności procesy w oddziałach, regionach i krajach. Oferuje ona także wysoką funkcjonalność, obsługując wszystkie typy projektów, począwszy od krótkich zleceń „time and materials” po duże i skomplikowane przedsięwzięcia.
Szukaliśmy nowoczesnego i przyjaznego w użytkowaniu rozwiązania, które obsługiwałoby całą ofertę naszej globalnej organizacji”, mówi Magnus Berger, dyrektor biura zarządzania wydajnością w firmie ÅF. Chcieliśmy również znaleźć partnera o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym w Skandynawii oraz dostawcę, który potrafiłby wesprzeć nas w naszej obecnej i przyszłej działalności.
Elni Kullmer, szef IFS Scandinavia, dodaje:
ÅF to jedna z najbardziej cenionych szwedzkich marek i jesteśmy bardzo dumni, że to nas wybrała do wspierania jej przyszłego wzrostu i tworzenia wartości. Ta ważna ze strategicznego punktu widzenia transakcja jest dodatkowym dowodem na potencjał naszego rozwiązania oraz naszej wiodącej pozycji w branżach opartych na realizacji projektów. Z niecierpliwością oczekujemy współpracy z firmą ÅF w celu zwiększenia możliwości jej pracowników i zwiększenia produktywności grupy.
Początkowo system IFS Applications zostanie wdrożony w Szwecji, a następnie w Norwegii, Danii, Finlandii, Szwajcarii i Czechach. Proces ten rozpocznie się jeszcze w tym kwartale.

Rozwiązanie IFS obejmie obsługę zarządzania projektami, zakupy, finanse, sprzedaż i serwis i zostanie uruchomione w usłudze IFS Managed Cloud.

Więcej informacji o IFS Applications 10 można znaleźć na stronie https://www.ifsworld.com/corp/solutions/ifs-applications/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

IFS Rozwiazania w chmurze 1 IFS Field Service Management 1