Teollisuuden Voima Oyj usprawnia procesy operacyjne dzięki systemowi zarządzania przedsiębiorstwem firmy IFS

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Teollisuuden Voima Oyj, jedno z największych przedsiębiorstw z sektora energetyki jądrowej w Finlandii, zakupiło system klasy ERP — IFS Applications w celu usprawnienia procesów operacyjnych w niektórych obszarach, zapewniając tym samym wsparcie dla istniejących aplikacji biznesowych i zastępując starsze systemy do zarządzania finansami i gospodarką materiałową. Łączna wartość zamówienia przekracza 1 milion euro.Wdrożenie rozpocznie się we wrześniu 2014 roku, a przewidywany termin uruchomienia rozwiązania to listopad 2015 roku.
Cieszymy się, że kolejne ważne przedsiębiorstwo z sektora energetyki i użyteczności publicznej postawiło na oprogramowanie klasy ERP firmy IFS. Nasz najnowszy klient dowodzi elastyczności naszego rozwiązania ERP i potwierdza naszą mocną pozycję w tym sektorze” — mówi Tapani Pohjonen, prezes IFS Finland.
Teollisuuden Voima Oyj (TVO) to założone w 1969 roku fińskie przedsiębiorstwo z sektora energetyki jądrowej, którego celem jest bezpieczne i niezawodne wytwarzanie energii elektrycznej w Finlandii. Energia jądrowa wytwarzana w należącej do przedsiębiorstwa TVO elektrowni Olkiluoto pokrywa jedną szóstą całkowitego zapotrzebowania energetycznego Finlandii. Oprócz oczywistych korzyści dla społeczeństwa Finlandii, energia jądrowa przyczynia się do prowadzonych na całym świecie działań mających na celu redukcję emisji gazów cieplarnianych oraz innych ubocznych skutków wytwarzania energii na środowisko.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top