IFS już piąty rok z rzędu numerem jeden wśród dostawców oprogramowania EAM dla sektora ropy i gazu

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, została uznana przez firmę ARC Advisory Group za dostawcę numer jeden pod względem udziału w rynku oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) dla sektora ropy i gazu. ARC Advisory Group to wiodąca firma z branży badań rynku i doradztwa w zakresie technologii informatycznych dla przemysłu i infrastruktury.

W opublikowanym dokumencie „Enterprise Asset Management Global Market Research Study”, stanowiącym analizę globalnego rynku oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa, firma ARC Advisory Group uznała firmę IFS za czołowego dostawcę dla globalnego sektora ropy i gazu. Raport, zawierający prognozy rynkowe do roku 2020, zwraca uwagę na mocne strony firmy IFS —architekturę opartą na komponentach i zorientowaną na usługi, dzięki której klienci mogą zakupić rozwiązanie EAM, które spełnia ich unikalne i indywidualne potrzeby w zakresie zarządzania cyklem życia.
Specyfika sektora ropy i gazu wymaga bezwzględnej dbałości o integralność majątku przedsiębiorstwa — powiedział Ralph Rio, dyrektor firmy ARC Advisory Group ds. badań w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw. Polityka ustalania cen produktów naftowych wiąże się z koniecznością nieustannej kontroli kosztów przy jednoczesnym zapobieganiu katastrofalnym w skutkach awariom poszczególnych klas obiektów i urządzeń, w tym platform wiertniczych i rurociągów.
Knut Møystad, dyrektor ds. sektora ropy i gazu w firmie IFS, dodał:
Pozycja firmy IFS jako lidera rynku ropy i gazu została raz jeszcze potwierdzona w najnowszym raporcie firmy ARC. Od ponad 20 lat blisko współpracujemy z czołowymi wykonawcami zleceń z dziedziny projektowania, zaopatrzenia, konstrukcji i montażu, z wykonawcami z sektora wydobywczego, z dostawcami systemów i wyposażenia oraz z właścicielami sprzętu ruchomego, by mieć pewność, że nasze rozwiązania spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania tej branży. Mamy bardzo duże doświadczenie i ugruntowaną wiedzę w dziedzinie rozwiązań dla sektora ropy i gazu. Nasze zaangażowanie w branży zachęciło wiele firm partnerskich do dołączenia do naszej sieci partnerów IFS. Jesteśmy przekonani, że zapewnia to dodatkowe korzyści dla naszych klientów.
Do klientów firmy IFS w sektorze ropy i gazu należą między innymi firmy Bibby Offshore, Technip, Seadrill, Maersk Drilling, Maersk Supply Service, Rowan Companies, Odfjell Drilling, Agility Group, Babcock Marine, Heerema Fabrication Group, Archer, Apply Sørco, MIR VALVE, Hertel Group, Rosenberg WorleyParsons, BW Offshore, Semco Maritime, Reinertsen, VARD, PGS, Wellstream, Hamworthy, ShawCore, Icon Engineering, Songa Offshore, Mermaid Marine oraz Trans-Northern Pipelines Inc.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top