Firma ALTEC dołącza do globalnej sieci IFS Partner Network

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że czeska firma ALTEC z branży IT, specjalizująca się w usługach wdrożeniowych z zakresu systemów ERP, dołączyła do globalnej sieci IFS Partner Network.


LTEC to wiodący czeski dostawca systemów do zarządzania informacjami w przedsiębiorstwie. Założona w 1991 roku firma ALTEC od 16 lat zajmuje się wdrożeniami systemu IFS Applications, oferując szeroką gamę produktów i usług komplementarnych. Firma obsługuje ponad 25 klientów na rynku czeskim i słowackim. Pomyślne wdrożenia systemu IFS Applications przeprowadzone przez firmę ALTEC obejmują między innymi takie firmy, jak BONATRANS GROUP a.s. (producent kół kolejowych i kolejowych zestawów jezdnych), TOSHULIN a.s. (firma z branży maszynowej) oraz EGE, spol. s.r.o. (producent specjalistycznego wyposażenia dla sektora energetyki wytwórczej).
ALTEC dołączył do grona partnerów firmy IFS 16 lat temu. Od tego czasu pozyskaliśmy ponad 25 nowych klientów działających w różnych gałęziach czeskiego przemysłu — powiedział Frantisek Culik, prezes firmy ALTEC. Uważamy, że współpraca z firmą IFS stanowi podstawę naszego sukcesu na szybko zmieniającym się rynku. Cieszymy się z możliwości dalszego zacieśnienia współpracy dzięki uczestnictwie w globalnej sieci IFS Partner Network.
Zdenek Fous, dyrektor zarządzający IFS Czech & Slovakia dodał:
Nasza współpraca z firmą ALTEC układa się pomyślnie już od wielu lat. Wspólnie przeprowadziliśmy wiele pomyślnych wdrożeń systemów ERP w licznych czeskich firmach z różnych branż. Jesteśmy przekonani, że dołączając do globalnej sieci IFS Partner Network, firma ALTEC otrzyma nie tylko dostęp do szkoleń i uzyska certyfikaty potwierdzające ekspercką wiedzę jej konsultantów z zakresu rozwiązań firmy IFS, ale również dostęp do zasobów i wsparcie.
Więcej informacji o globalnej sieci IFS Partner Network można znaleźć pod adresem: http://www.ifsworld.com/en/partners/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top