Stadium wdraża system ERP IFS Retail dla handlu detalicznego

IFS - ERP, systemy ERPIFS, globalny dostawca aplikacji dla przedsiębiorstw, wdrożył najnowszą wersję systemu ERP IFS Applications w firmie Stadium – wiodącego sprzedawcy artykułów sportowych w Skandynawii. Nowoczesne rozwiązanie IFS Retail dla branży handlu detalicznego wspiera kluczowe procesy biznesowe w firmie Stadium.
Stadium jest klientem IFS od 2000 roku. Od tamtej pory firma korzysta z IFS Applications w celu optymalizacji kluczowych procesów, takich jak zarządzanie łańcuchem dostaw i uzupełnianie zapasów. Obecna aktualizacja do najnowszej wersji IFS Applications oznacza, że Stadium posiada najbardziej zaawansowane rozwiązania dla handlu detalicznego i łańcucha dostaw, a także kompleksowe i w pełni zintegrowane funkcjonalności obsługi finansów, zakupów i sprzedaży.

Od 2000 roku bogate doświadczenie firmy Stadium przyczynia się do rozwoju rozwiązania IFS dla handlu detalicznego.
Przez ostatnie 11 lat firma IFS była zawsze otwarta na dyskusję o tym, w jaki sposób rozwiązanie może najlepiej przysłużyć się naszej firmie. Cieszymy się, że wdrożyliśmy najnowszą wersję IFS Applications, która stanowi dla nas solidną platformę dla przyszłego rozwoju – powiedział Stefan Maxeby, Kierownik ds. IT w firmie Stadium.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Stadium nadal korzysta z IFS Applications do zarządzania głównymi procesami w działalności handlowej. Dzięki współpracy z takimi klientami jesteśmy w stanie oferować rozwiązanie najlepiej dopasowane do potrzeb branży i mamy nadzieję, że uda nam się kontynuować ten proces w przyszłości – powiedział Glenn Arnesen, Prezes IFS Scandinavia.
Rozwiązanie IFS dla handlu detalicznego obejmuje cały łańcuch wartości, począwszy od planowania towarów i asortymentu, przez zakupy i zaopatrzenie, aż po dystrybucję i magazynowanie. IFS Applications wspiera wszystkie kluczowe procesy biznesowe, takie jak zarządzanie podstawowymi danymi, automatyczne uzupełnianie towarów, zarządzanie kampaniami, zarządzanie zasobami ludzkimi i prognozowanie.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top