Buisard wybiera system ERP IFS Applications

IFS - ERP, systemy ERP, IFS ApplicationsIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że francuska firma Buisard wybrała system ERP IFS Applications z myślą o przyszłym rozwoju oraz optymalizacji sposobu prowadzenia działalności. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją kabin do pojazdów przemysłowych.
Firma Buisard to czołowy francuski producent i dystrybutor sprzętu wykorzystywanego w branży rolniczej, konstrukcyjno-budowlanej oraz transportowej.

W celu optymalizacji zarządzania procesem projektowania kabin, racjonalizacji linii produkcyjnej oraz skuteczniejszego zarządzania dystrybucją firma zdecydowała się zainwestować we wszechstronne, w pełni zintegrowane rozwiązanie ERP obejmujące obszar finansów, zasobów ludzkich, projektowania, zarządzania dokumentacją, produkcji, dystrybucji i utrzymania ruchu. Wybór systemu ERPIFS Applications poprzedziła dogłębna analiza rynkowej oferty tego typu rozwiązań.
Wybraliśmy IFS Applications, ponieważ jest idealnym rozwiązaniem z punktu widzenia naszych działań projektowych i produkcyjnych. Ponadto firma IFS w największym stopniu pasuje do naszej wizji kultury, wartości i organizacji. Na firmę IFS wskazał zarówno Zarząd, jak i zespół - powiedział Stéphane Despierres, dyrektor finansowy i administracyjny w firmie Buisard. Co więcej, firma IFS ma doświadczenie we współpracy z przedstawicielami naszej branży.
Z radością witamy firmę Buisard w gronie naszych klientów - powiedział prezes francuskiego oddziału korporacji IFS, Amor Bekrar. Firmy zajmujące się projektowaniem i wytwarzaniem towarów potrzebują globalnego rozwiązania umożliwiającego zarządzanie produkcją w czasie rzeczywistym. IFS oferuje w pełni zintegrowany system wspomagania zarządzania procesami, który spełnia wszystkie wymagania tej branży. Rozwiązanie to nie tylko zapewnia dostęp do dokładnych i aktualnych informacji, ale również uwzględnia procesy związane z projektowaniem i produkcją, dzięki czemu pozwala na bardziej skuteczną kontrolę jakości i osiąganie wyższych zysków.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

IFS Rozwiazania w chmurze 1 IFS Field Service Management 1