Estudio Cerámico i Dune wybiera IFS, aby usprawnić operacje w 11 filiach na całym świecie

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Estudio Cerámico i Dune, część wiodącej hiszpańskiej grupy produkującej ceramikę, postanowiła wdrożyć system IFS Applications™ w celu wsparcia wszystkich najważniejszych procesów biznesowych w swojej siedzibie w Sant Joan de Moró (prowincja Castellón) oraz w 11 filiach na świecie.


Po gruntownej analizie ofert firma Estudio Cerámico i Dune wybrała system IFS Applications jako narzędzie do wsparcia najważniejszych procesów biznesowych, takich jak finanse, zasoby ludzkie, zarządzanie projektami, produkcja, dystrybucja, CRM, zarządzanie dokumentacją i remonty. Rozwiązanie zostanie udostępnione 215 użytkownikom pracującym w 11 filiach w Argentynie, Australii, Brazylii, Chinach, Hiszpanii, Francji, Meksyku, Portugalii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Komponentowa architektura i rozbudowane standardowe funkcje systemu IFS Applications pozwolą zminimalizować zarówno czas wdrożenia, jak i koszt utrzymania oprogramowania.
Przez wiele lat korzystaliśmy z niestandardowego systemu ERP, który był co prawda dostosowany do naszych potrzeb, ale hamował nasz rozwój na rynku międzynarodowym oraz ograniczał naszą zdolność adaptacji do nowych technologii — powiedział Ismael Carne, dyrektor generalny firmy Estudio Cerámico i Dune. Wybraliśmy system firmy IFS ze względu na prostotę i elastyczność jej rozwiązania. Istotne znaczenie miała także jej globalna obecność, gwarantująca wysoki poziom świadczonych usług we wszystkich krajach, w których mamy oddziały.
Z radością witamy firmę Estudio Cerámico i Dune wśród naszych klientów — powiedział Gustavo Brito, prezes IFS Ibérica. Jest to dla nas strategiczny klient o międzynarodowym profilu i cieszymy się, że nasze rozwiązania będą wspierać jego przyszły rozwój.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top