Firma Huf Hülsbeck & Fürst rozszerza wdrożenie systemu IFS Applications na filie zagraniczne

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Huf Hülsbeck & Fürst GmbH & Co. KG, projektant i producent mechanicznych i elektrycznych systemów zabezpieczeń, systemów monitorowania ciśnienia powietrza w oponach oraz systemów telematycznych dla branży motoryzacyjnej, rozszerza obszar zastosowania systemu IFS Applications™. Wartość zamówienia wynosi 1,4 miliona euro.


W 2009 roku firma Huf Hülsbeck & Fürst wdrożyła system IFS Applications w celu usprawnienia pracy działów finansów, projektowania, sprzedaży, dystrybucji, produkcji oraz kadr. W związku z rozwojem przedsiębiorstwa w ostatnich latach firma IFS udostępni firmie Huf Hülsbeck & Fürst dodatkowe licencje, tak aby kolejni pracownicy w jej 16 placówkach na całym świecie mogli korzystać z systemu IFS Applications.

Ulrich Hülsbeck, prezes firmy Huf Hülsbeck & Fürst, mówi:
Kiedy początkowo wybraliśmy firmę IFS, oczekiwaliśmy takiego rozwiązania ERP, które nie tylko wspierałoby nasze bieżące potrzeby związane z prowadzeniem działalności, ale również byłoby na tyle elastyczne, aby się mogło dostosować do zmian wynikających z rozwoju przedsiębiorstwa. Jesteśmy dumni z rozwoju firmy Huf wynikającego z udostępniania rozwiązań o wysokiej jakości wiodącym firmom z branży motoryzacyjnej. Będziemy nadal rozwijali nasze przedsiębiorstwo — a także opracowywane przez nas technologie — zgodnie z potrzebami naszych klientów.
Peter Höhne, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w IFS Central Europe, mówi:
Jesteśmy dumni ze współpracy z firmą Huf Hülsbeck & Fürst w ostatnich pięciu latach. Cieszymy się, że uzyskała ona wartość biznesową dzięki zastosowaniu systemu IFS Applications w swoich filiach zagranicznych. I dodaje: Firma IFS podejmuje znaczne starania, aby nasze rozwiązania były atrakcyjne dla branży motoryzacyjnej.
Więcej informacji o rozwiązaniach firmy IFS dla branży motoryzacyjnej można znaleźć na stronie: www.ifsworld.com/en/industries/automotive-erp/.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top