Decyzje w czasie rzeczywistym JK Williams dzięki IFS Applications 9

ifsAustralijski wykonawca z branży inżynieryjnej zyska przewagę nad konkurencją dzięki systemowi IFS Applications. Inwestycja zwróci się po 12 miesiącach.


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła, że JK Williams, szybko rozwijająca się firma z Nowej Południowej Walii, wdroży system IFS Applications™ 9 umożliwiający podejmowanie decyzji w czasie rzeczywistym, redukcję kosztów i zwiększenie przewagi nad konkurencją.

Firma JK Williams wdroży system IFS Applications jako zintegrowane rozwiązanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP). System będzie obsługiwał finanse i raportowanie, zarządzanie projektami, zarządzanie majątkiem, kadry i zarządzanie relacjami z klientami (CRM).

Zastępując dotychczas używany system nowym i łatwym w obsłudze rozwiązaniem ERP, które łatwo skonfigurować pod kątem dostarczania odpowiednich informacji wybranym użytkownikom na używanych przez nich urządzeniach, firma JK Williams będzie w stanie gromadzić i wykorzystywać dane biznesowe w czasie rzeczywistym.
Dzięki firmie IFS możemy dokładniej zarządzać naszym przedsiębiorstwem, lepiej wykorzystując nasz personel i majątek oraz redukując koszty materiałowe” — powiedział Leigh Hartog, dyrektor zarządzający w firmie JK Williams. Wierzymy, że poczynimy znaczące oszczędności i będziemy lepiej zarządzać naszym rozwojem. Przełoży się to na przewagę nad konkurencją oraz zwrot kosztów wdrożenia w ciągu 12 miesięcy.
Po rocznej, szczegółowej ocenie konkurencyjnych rozwiązań ERP firma JK Williams wybrała system firmy IFS z uwagi na konfigurowalne i oparte na rolach kokpity zarządcze IFS Lobby oraz system powiadomień dynamicznych IFS Streams. Innym kluczowym elementem, który wpłynął na decyzję, były dotychczasowe pomyślne wdrożenia firmy IFS u innych klientów.

Hartog dodał:
IFS Lobby i IFS Streams umożliwiają konfigurację informacji i alarmów wyświetlanych na urządzeniach określonych osób. Uznaliśmy to za imponujące rozwiązanie, lepsze od rozwiązań konkurencji. Kierownicy projektów mogą wprowadzać dane w miejscu pracy z poziomu iPadów, a pracownicy przekazywać informacje na temat czasu pracy przy użyciu iPhone'ów. Dzięki temu możliwy jest wgląd na bieżąco w realizację projektów. Możemy podejmować decyzje dotyczące zmiany działań bez oczekiwania na podsumowania dostarczane na koniec miesiąca.
Dyrektor zarządzający w IFS Australia and New Zealand, Rob Stummer, powiedział: „Firma JK Williams jest jedną z pierwszych australijskich firm wdrażających wprowadzony na początku tego roku system IFS Applications 9 z konfigurowalnym IFS Lobby. Klient otrzymuje nowoczesne i elastyczne rozwiązanie ERP, z którego może korzystać za pośrednictwem dowolnego urządzenia. System jest łatwy w implementacji, prosty w obsłudze i zapewnia bezproblemową adaptację w zmiennym środowisku biznesowym.

Inżynieria lądowa i infrastruktura stanowią jedne z segmentów rynkowych, na których skupia się firma IFS. Do jej klientów z Australii i innych krajów należą między innymi Alliance Contracting, Brierty, Brookfield Multiplex, Burton Contractors, Georgiou, Pindan Asset Management, Contiga, Graham, Hertel, Debut Services, Fabcon, Babcock Group, Agility Group, Rosenberg WorleyParsons, Apply Sørco, Heerema Fabrication Group, Clancy Docwra, Damen Shipyards i Eltel Networks.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top