Gigant rynku tekstylnego w Bangladeszu, firma Hamid Fabrics Ltd. wybrała system IFS Applications 9

ifsCzołowy dostawca tekstyliów do bardzo rozbudowanej branży odzieżowej w Bangladeszu zautomatyzuje swoje działania dzięki rozwiązaniu firmy IFS do zarządzania produkcją i remontami.


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że bangladeska firma Hamid Fabrics zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications™ 9. Pełne rozwiązanie do zarządzania produkcją, remontami, finansami i dystrybucją zostanie wprowadzone w głównej siedzibie firmy oraz w jej dwóch fabrykach w Bangladeszu.

Po wnikliwej analizie rozwiązań na rynku ERP firma wybrała system IFS Applications jako główne rozwiązanie biznesowe zwiększające wydajność i usprawniające planowanie, aby zapewnić swoim klientom usługi wyższej jakości.

Rozwiązanie firmy IFS usprawni procesy tkania i farbowania, których obecna wydajność wynosi ponad 9 milionów metrów rocznie, oraz procesy końcowe o wydajności ponad 27 milionów metrów rocznie. Rozwiązanie umożliwi również przyszły rozwój firmy i rozszerzenie działalności na farbowanie przędzy i przędzenie nici.

Po pełnym wdrożeniu rozwiązanie firmy IFS wesprze kluczowe procesy biznesowe, takie jak finanse, dystrybucja i remonty. W ramach rozwiązania dostępny będzie również intuicyjny, oparty na rolach interfejs IFS Lobby i narzędzie do wizualizacji produkcji — IFS Wizualizator Produkcji.
Od jej założenia w 1996 r. firma Hamid Fabrics znacznie się rozwinęła i stała się największym dostawcą tekstyliów dla przemysłu odzieżowego w Bangladeszu - powiedział Abdullah Al Mahmud, dyrektor zarządzający firmy Hamid Fabrics Pvt Ltd. Zdecydowaliśmy się na kilka strategicznych inwestycji w nowoczesne maszyny i technologie produkcji tekstyliów, które pomogły nam osiągnąć naszą obecną pozycję w stosunkowo krótkim czasie. Inwestycja w światowej klasy rozwiązanie ERP, jakim jest system IFS Applications, to kolejny krok w tym kierunku. Firma IFS reprezentuje ten poziom zaawansowania, którego potrzebujemy w naszych rozbudowanych, zróżnicowanych i kompleksowych operacjach produkcyjnych, dlatego cieszymy się na myśl o szybkim i skutecznym wdrożeniu jej rozwiązania.
Dyrektor zarządzający oddziału IFS Bangladesh Asanga Marasinghe dodał:
IFS Bangladesh bardzo dobrze zaczął rok 2016 od nawiązania współpracy z tym strategicznym i ważnym klientem oraz znacznego rozbudowania naszego biura koordynacyjnego w Dhace. Bardzo się cieszymy, że firma Hamid Fabrics dołączy do ciągle rosnącej grupy naszych klientów, wśród których znajdują się jedne z najbardziej uznanych marek w Bangladeszu. Mamy nadzieję, że zbudujemy trwałe i wzajemnie korzystne relacje.
W niedawnym oficjalnym spotkaniu w sprawie kontraktu wzięli udział: Asanga Marasinghe, dyrektor krajowy oddziału IFS Bangladesh, Abdullah Al Mahmud (Mahin), dyrektor zarządzający firmy Hamid Fabrics Ltd., Nusrat Mahmud, dyrektor firmy Hamid Fabrics Ltd, Shiraz Lye, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w IFS South Asia oraz Zahid Khan, kierownik operacyjny w IFS Bangladesh.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top