OPWiK stawia na nowoczesny system ERP

Firma Advanced Business Solutions Sp. z o.o., partner biznesowy IFS, rozpoczęła aktualizację systemu IFS Applications™ z wersji 7.5 do najnowszej wersji systemu 9 w Otwockim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wdrożenie dodatkowo wzbogaci obecne rozwiązania wspomagające zarządzanie o nowe funkcjonalności, umożliwiając dalsze usprawnienie procesów biznesowych w spółce.


  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
Oferta Advanced Business Solutions Sp. z o.o. została wybrana jako najkorzystniejsza w prowadzonym postępowaniu na ”Modernizację zintegrowanego systemu zarządzania informacjami IFS Applications” w Otwockim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Przetarg dotyczył aktualizacji systemu IFS Applications™ z wersji 7.5 do najnowszej wersji systemu 9.

OPWiK od 2012 roku użytkuje system IFS Applications™ oraz rozwiązania wspomagające zarządzanie - system billingowy ABS Billing oraz system GIS. Modernizacja systemu zakłada jego przeprojektowanie i aktualizację. Pozwoli to uzyskać dodatkowe korzyści we wszystkich obszarach wcześniej wdrożonych w wersji IFS Applications™ 7.5. W ciągu ostatnich lat kadra zarządzająca i pracownicy OPWiK przekonali się jak bardzo ERP usprawnia obsługę procesów biznesowych. System IFS Applications 9 wyposażony w nowe funkcjonalności nie tylko usprawni obieg informacji, ale przede wszystkim umożliwi dalsze obniżenie kosztów działalności.

Zakończenie projektu planowane jest na 31 grudnia 2016r.

Udział w przetargu i wybór oferty jako najkorzystniejszej to potwierdzenie uznania dla kompetencji ekspertów Advanced Business Solutions.
Z OPWiK współpracujemy już od kilku lat– mówi Mirosław Kamiński, prezes zarządu Advanced Business Solutions Sp. z o.o. To firma bardzo wymagająca, stale poszukująca nowych rozwiązań, najlepszych w swojej branży. Nasi konsultanci, doskonale rozumiejąc potrzeby klienta, zapewniają wsparcie, które procentuje wysoką jakością działania OPWiK, docenianą przez mieszkańców Otwocka.
 ABS jako jedna z niewielu firm posiada kompleksową ofertę dla branży wod. – kan. Obejmującą m.in. billing, GiS, eBOK czy mobilnego inkasenta. To unikalne na rynku rozwiązanie oferowane przez ABS dla spółek wodno-kanalizacyjnych pozwala na obsłużenie wszystkich procesów zachodzących w spółce przy pomocy jednego, zintegrowanego narzędzia.

Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z .o.o. (OPWiK) ponad 80 lat tradycji. Spółka świadczy usługi w zakresie dostarczania wody i odbioru ścieków na terenie miasta Otwocka oraz gmin Karczew, Józefów i Celestynów. Tylko w zakresie działalności wodociągowej obsługuje kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców gmin Otwock i Karczew. Sieci wod.-kan. na terenie Otwocka zostały w ostatnich latach znacznie rozbudowywane w ramach programu inwestycyjnego „System wodno-kanalizacyjny w Otwocku" współfinansowanego przez Unię Europejską. Obecnie długość sieci wodociągowej OPWiK wynosi łącznie ponad 250 km, z czego ponad połowa powstała w ramach inwestycji objętych unijnym Funduszem Spójności. Długość sieci kanalizacji sanitarnej to 200 km a przyrost w ramach projektu wsparcia UE wyniósł ponad 100%.

Advanced Business Solutions Sp. z o.o. (ABS) jest firmą konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla przemysłu, administracji publicznej i firm usługowych. Spółka ABS należy do globalnej sieci IFS Partner Network i jest uprawniona do sprzedaży, wdrażania i serwisowania systemu wspomagającego zarządzanie klasy ERP − IFS Applications™ na terenie Polski. W ofercie Spółki znajdują się rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem, takie jak: IFS Applications™, ABS Business Intelligence, ABS Cloud Enterprise, CRM, Big Data, ABS Billing, ABS GIS oraz ABS Reports.

Źródło: Advanced Business Solutions Sp. z o.o.

Back to top

IFS Rozwiazania w chmurze 1 IFS Field Service Management 1