Czołowy producent porcelany, firma Dankotuwa Porcelain PLC, wdrożyła system IFS Applications

ifsRozwiązanie firmy IFS zwiększy efektywność i przejrzystość procesów firmowych czołowego eksportera wyrobów porcelanowych ze Sri Lanki.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła, że firma Dankotuwa Porcelain PLC, wdrożyła system IFS Applications™ do obsługi kluczowych procesów firmowych, takich jak produkcja, łańcuch dostaw, finanse, kadry i analityka biznesowa. Rozwiązanie wdrożono w dwóch głównych lokalizacjach działalności firmy, ujednolicając obsługę czterech lankijskich sklepów firmowych.

W imieniu firmy Dankotuwa Porcelain PLC prezes Wasaba Jayasekera powiedział:
Jasnym było, że wdrożenie w firmie systemu ERP napędzi jej przyszły rozwój. Jestem bardzo zadowolony z pomyślnego wdrożenia systemu IFS Applications, który obsługuje wszystkie kluczowe obszary naszej firmy. Było ono możliwe dzięki naszemu wysiłkowi i wsparciu firmy IFS podczas zarządzania zmianą w tym krytycznym dla naszej firmy okresie. Cieszymy się, że będziemy korzystać z tego rozwiązania.
Poorna Bandara, dyrektor generalny i dyrektor działu konsultingu w IFS Sri Lanka, dodał:
Z wielką przyjemnością finalizujemy kolejny udany projekt wdrożeniowy. Mamy pewność, że wprowadzenie technologii firmy IFS przełoży się na znaczny wzrost efektywności działań biznesowych firmy Dankotuwa Porcelain i zapewni większą przejrzystość i spójność obsługiwanych przez nią złożonych procesów produkcyjnych. Firma IFS bardzo dobrze rozumie wyzwania biznesowe stawiane przed firmami i grupami. Czerpiąc z bogatego doświadczenia branżowego, po raz kolejny dostarczyliśmy zaawansowane rozwiązanie branżowe na czas i w założonym budżecie.
Więcej informacji na temat korzyści z wdrożenia rozwiązań firmy IFS dla firm z branży produkcyjnej znajduje się na stronie: http://www.ifsworld.com/en/industries/process-manufacturing/.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top