Szybko rozwijająca się firma Boyd Corporation stawia na system IFS Applications 9, który zapewni konsolidację jej wewnętrznych systemów

ifsGlobalny dostawca specjalistycznych i zaawansowanych technicznie uszczelnień oraz elementów i akcesoriów przeznaczonych do zarządzania energią wdroży rozwiązanie firmy IFS.

 

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Boyd — lider na rynku elastycznych uszczelnień z gumy technicznej, tworzywa sztucznego oraz metalu, a także rozwiązań w zakresie zarządzania energią — wdraża system IFS Applications™ w wybranych regionach.

Szybki rozwój firmy Boyd Corporation oraz jej zorientowanie na innowacje przeważyły szalę na korzyść systemu IFS Applications, który ma przyczynić się do skonsolidowania firmowych systemów w różnych regionach, a tym samym zwiększyć efektywność i usprawnić najważniejsze procesy biznesowe, takie jak analityka i raportowanie.

Firma Boyd Corporation będzie również korzystać z IFS Lobby w celu tworzenia opartych na rolach interfejsów przeznaczonych do kluczowych funkcji, zapewniania informacji w czasie rzeczywistym i tworzenia raportów. Pracownicy docenią rozwiązania dodatkowo zwiększające wydajność, takie jak między innymi dostęp do informacji na urządzeniu mobilnym w dowolnym miejscu i czasie.
Cieszymy się ze współpracy z firmą IFS, która przyczyni się do zwiększenia produktywności i zapewni wsparcie szybkiego rozwoju naszej firmy na całym świecie — mówi Constant Lam, wiceprezes azjatyckiego oddziału firmy Boyd Corporation. Bogata funkcjonalność systemu IFS Applications idealnie wpisują się w nasze potrzeby, a jednocześnie zapewniają wsparcie najważniejszych procesów biznesowych i przyczyniają się do skrócenia czasu wprowadzenia produktu na rynek.
Raymond Lam, dyrektor generalny IFS China, dodaje:
Z dumą witamy firmę Boyd Corporation w gronie naszych wieloletnich klientów z sektora produkcyjnego i projektowego. Dowodzi to, iż IFS Applications jest systemem doskonale wspierającym szybki globalny rozwój przedsiębiorstwa, a ponadto zapewnia zintegrowane rozwiązanie usprawniające najważniejsze procesy biznesowe na wielu rynkach.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top