Firma Figeac Aéro wdraża system IFS Applications dla 1200 pracowników

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłasza, że francuski producent z branży lotniczej — firma Figeac Aéro — podjęła decyzję o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9, który ma być skonsolidowanym rozwiązaniem zastępującym dotychczas stosowane systemy biznesowe. Umowa obejmuje licencje i usługi o wartości bliskiej 1,5 miliona euro.


Firma Figeac Aéro zatrudnia ponad 1900 osób pracujących w zakładach we Francji, w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Maroko oraz Tunezji i jest wiodącym producentem w branży lotniczej, specjalizującym się w produkcji podzespołów i elementów wykonanych z lekkich stopów oraz metali utwardzanych, takich jak części konstrukcyjne, części silników oraz podwozia. Figeac Aéro chce być czołowym w Europie podwykonawcą w przemyśle lotniczym.

Firmie zależało na kompleksowym pakiecie oprogramowania biznesowego, które zastąpi dotychczas stosowane starsze systemy biznesowe i zapewni wsparcie szybkiego rozwoju produkcji. Po szczegółowej analizie ofert firma Figeac Aéro zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications.

Z rozwiązania firmy IFS będzie korzystać około 1200 pracowników. Oprogramowanie ma wspomóc realizację krytycznych procesów biznesowych, takich jak produkcja, zarządzanie łańcuchem dostaw, finanse, zarządzanie jakością czy zarządzanie projektami.
Zależało nam na scentralizowanym i zintegrowanym systemie biznesowym, który umożliwiałby nam skuteczne zarządzanie szybkim rozwojem działalności operacyjnej — mówi Jean-Claude Maillard, prezes firmy Figeac Aéro. O wyborze rozwiązania firmy IFS zdecydowała jego wszechstronna funkcjonalność, jak również udana współpraca tej firmy z innymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi z sektora lotniczego.
Amor Bekrar, prezes IFS France, dodaje:
Z przyjemnością witamy firmę Figeac Aéro w gronie naszych klientów z sektora lotnictwa i obrony. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu we współpracy z tym sektorem, cieszymy się z możliwości współpracy z grupą Figeac Aéro mającej na celu konsolidację procesów biznesowych oraz optymalizację jej rozwoju na rynkach międzynarodowych.
Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla producentów z sektora lotnictwa i obrony zawiera strona: www.ifsworld.com/corp/industries/aerospace-and-defense/aerospace-and-defense-manufacturers/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top