Szwedzka sieć sklepów odzieżowych Gina Tricot stawia na system IFS Applications 9, by zwiększyć efektywność biznesową

ifsGina Tricot wdroży system ERP IFS Applications 9, w tym komponenty obsługujące planowanie asortymentu, pozyskiwanie źródeł zaopatrzenia i uzupełnianie stanów magazynowych, w 200 sklepach w pięciu krajach.Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że wiodąca sieć sklepów odzieżowych Gina Tricot zadecydowała o aktualizacji posiadanego systemu do wersji IFS Applications™ 9 i rozszerzenia posiadanego rozwiązania o wbudowane funkcje planowania asortymentu oraz alokacji i uzupełniania zapasów magazynowych.

Gina Tricot to szwedzka sieć sklepów odzieżowych posiadająca około 200 placówek w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii i w Niemczech. Firma jest obecna w 30 krajach na zasadzie handlu elektronicznego.

Firma zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications 9 — nowoczesnej platformy umożliwiającej rozwój biznesowy i zwiększenie efektywności procesów. System IFS Applications 9, dzięki architekturze wielowarstwowej i wykorzystaniu najlepszych praktyk branżowych, umożliwi firmie Gina Tricot znaczne zredukowanie całkowitego kosztu posiadania.

Przechodząc na system IFS Applications 9, firma Gina Tricot rozszerzy rozwiązanie o wbudowane funkcje z zakresu obsługi planowania asortymentu oraz alokacji i uzupełniania stanów magazynowych — zaprojektowane po to, by pomóc sprzedawcom detalicznym wychodzić naprzeciw szybkim zmianom zapotrzebowań i postaw klientów.
Wdrożenie systemu IFS Applications 9, standardowego rozwiązania wykorzystującego najlepsze praktyki biznesowe, pozwoli nam wyeliminować wiele dostosowań obecnego systemu, stając się solidną podstawą do ujednolicenia sposobu pracy całej organizacji” — powiedział Per-Johan Swartling, prezes firmy Gina Tricot. „Z niecierpliwością czekamy na oferowaną przez najnowszą wersję elastyczną architekturę i bardzo praktyczne interfejsy IFS Lobby.
Glenn Arnesen, prezes IFS Scandinavia, powiedział:
Handel detaliczny to dla firmy IFS bardzo ważna branża, dlatego bardzo się cieszymy, mogąc kontynuować naszą współpracę z firmą Gina Tricot, której marka jest wysoce rozpoznawalna i uznana na rynku. Od momentu wprowadzenia na rynek system IFS Applications 9 jest zawsze bardzo dobrze przyjmowany przez naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że oferowana przez niego elastyczna architektura i przydatna funkcjonalność branżowa pomoże firmie Gina Tricot poprawić efektywność procesów i obniżyć koszty.
Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc przedsiębiorstwom z branży handlu detalicznego zawiera strona: www.ifsworld.com/corp/industries/retail

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

IFS Rozwiazania w chmurze 1 IFS Field Service Management 1