Firma Byggmax wdraża system IFS Applications 9 w celu wsparcia rozwoju działalności

ifsFirma Byggmax, wiodący detaliczny sprzedawca produktów do majsterkowania i materiałów budowlanych, aktualizuje system do wersji IFS Applications 9 — będzie z niego korzystać 500 użytkowników pracujących w około 130 sklepach w trzech krajach.

  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Byggmax zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9 i rozszerzeniu jego funkcjonalności wspierającej kluczowe procesy biznesowe — takie jak zakupy, finanse, magazynowanie, łańcuch dostaw i handel elektroniczny.

Firma Byggmax jest wiodącym detalicznym sprzedawcą produktów do majsterkowania i materiałów budowlanych w krajach skandynawskich. Przedsiębiorstwo posiada około 130 sklepów w Szwecji, Norwegii oraz Finlandii i dynamicznie rozwija handel elektroniczny. Firma Byggmax, korzystająca z systemu IFS Applications od 2006 roku, zadecydowała o aktualizacji i rozszerzeniu funkcjonalności rozwiązania firmy IFS w celu wsparcia swojej ambitnej strategii rozwoju.

W celu zwiększenia efektywności i elastyczności prowadzonych działań firma Byggmax będzie wykorzystywać nowe funkcje systemu IFS Applications 9, w tym wielowarstwową architekturę aplikacji, oparty na rolach interfejs IFS Lobby oraz powiadomienia z aplikacji IFS Streams. Firma Byggmax wdroży komponenty związane z finansami, dystrybucją, łańcuchem dostaw i sprzedażą detaliczną.
Aktualizując system do wersji IFS Applications 9, zyskamy bardziej elastyczne rozwiązanie wspierające nasz rozwój” — powiedziała Pernilla Walfridsson, dyrektor finansowy firmy Byggmax. „Wysoce efektywny system IT usprawniający nasz łańcuch dostaw i działalność detaliczną wspomoże nas w nieprzerwanym oferowaniu szerokiej gamy produktów w konkurencyjnych cenach, zarówno w sprzedaży tradycyjnej, jak i za pomocą sklepu internetowego. System IFS Applications 9 oferuje również bardziej elastyczną i ekonomiczną architekturę, jak również rozszerzone funkcje mobilne i automatyzację procesów biznesowych.
Glenn Arnesen, prezes IFS Scandinavia, dodał:
Bardzo się cieszę z kontynuowania współpracy z firmą Byggmax, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem i właścicielem uznanej nordyckiej marki. Niezmiennie widać, jak właściciele głównych marek detalicznych wybierają system IFS Applications z uwagi na jego elastyczną architekturę i przydatną funkcjonalność branżową. Cieszymy się, że będziemy pracować z firmą Byggmax, ponieważ branża handlu detalicznego jest dla firmy IFS bardzo ważna.
Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc przedsiębiorstwom z branży handlu detalicznego zawiera strona: www.ifsworld.com/corp/industries/retail/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top