Kaihong Flavor wybiera IFS Applications 9 w celu ujednolicenia działalności biznesowej

ifsUznany chiński dostawca dodatków do żywności zastąpi kilka niezintegrowanych systemów biznesowych jednolitym rozwiązaniem firmy IFS.


  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Kaihong Flavor, jeden z liderów chińskiego rynku dodatków do żywności, wdroży system IFS Applications™ 9 w celu ulepszenia zarządzania danymi i zapewnienia pełnego wsparcia dynamicznie rozwijającej się działalności biznesowej. W pierwszej fazie wdrożone zostaną moduły obsługujące finanse, kadry, łańcuch dostaw, projekty i produkcję.

Z uwagi na coraz bardziej dynamiczną i coraz szerszą działalność na rynku krajowym i międzynarodowym firma Kaihong Flavor poszukiwała rozwiązania, które zastąpiłoby jej przestarzałe systemy biznesowe, nienadążające za strategicznym rozwojem firmy.

Niska efektywność i niespójne dane opóźniały działania rozwojowe przedsiębiorstwa. Po nieudanej próbie wdrożenia rozwiązania ERP oferowanego przez lokalnego chińskiego dostawcę firma Kaihong Flavor rozpoczęła poszukiwania sprawdzonego rozwiązania, które byłoby w stanie wesprzeć prowadzone przez firmę globalne działania. Po szczegółowej analizie dostępnych rozwiązań firma Kaihong Flavor wybrała system IFS Applications 9, ponieważ jest on w stanie ujednolicić jej systemy wewnętrzne, zwiększyć efektywność zarządzania i usprawnić kluczowe procesy biznesowe.
Cieszymy się z nawiązania współpracy z firmą IFS, dzięki której ujednolicimy nasze działania oraz zwiększymy produktywność” — powiedział Zhou Zhengguo, dyrektor generalny firmy Kaihong Flavor. „Już od dłuższego czasu chcieliśmy ucyfrowić nasze przedsiębiorstwo. IFS Applications to system, który nam to umożliwi, jednocześnie pozwalając nam skupić się na rozwoju firmy i ekspansji na rynki zagraniczne. Z pomocą zatrudnionej zewnętrznej firmy doradczej ustaliliśmy, że firma IFS posiada ponadprzeciętną wiedzę branżową i cieszy się uznaniem klientów. Dodatkowo firma posiada profesjonalny zespół konsultantów. Jesteśmy przekonani, że firma IFS jest odpowiednim partnerem, który wesprze nasz strategiczny rozwój nie tylko teraz, ale i w przyszłości.
Raymond Lam, dyrektor generalny IFS China, dodał:
Z dumą witamy firmę Kaihong Flavor w gronie naszych wieloletnich klientów z sektora produkcji procesowej. Z niecierpliwością czekamy na możliwość wsparcia firmy Kaihong Flavor w ujednoliceniu jej kluczowych procesów biznesowych i zwiększeniu jej efektywności operacyjnej za pomocą naszej wiedzy fachowej oraz doświadczenia branżowego.
Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc przedsiębiorstwom z sektora produkcji procesowej można znaleźć na stronie: www.ifsworld.com/corp/industries/process-manufacturing/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top