Stadium aktualizuje system IFS Applications do wersji 9 w celu wsparcia nieustannego rozwoju firmy

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że dynamicznie rozwijająca się sportowa sieć handlowa Stadium zadecydowała o przejściu na system IFS Applications™ 9 w wersji rozszerzonej o funkcjonalność związaną z wystawianiem faktur elektronicznych.

 

tadium to rozwijająca się północnoeuropejska sportowa sieć handlowa posiadająca ponad 160 sklepów w Szwecji, Niemczech i Finlandii. Stanowią one uzupełnienie handlu elektronicznego. Firma Stadium korzysta z systemu IFS Applications od 2000 roku. System obsługuje nie tylko nowoczesny łańcuch sprzedażowo-dostawczy, został również w pełni zintegrowany z finansami, zakupami i sprzedażą. Z uwagi na dynamiczny rozwój firma otworzyła niedawno na niemieckim rynku trzy nowe sklepy. By jeszcze lepiej wesprzeć ambitną strategię rozwoju, firma Stadium zadecydowała o aktualizacji systemu ERP do wersji IFS Applications 9.

Firma Stadium będzie korzystać z kilku nowych funkcji systemu IFS Applications 9, w tym z wielowarstwowej architektury aplikacji oraz opartego na rolach interfejsu IFS Lobby. Wielowarstwowa architektura aplikacji umożliwi firmie Stadium bardzo szybką adaptację kodu systemu w zależności od zmiennych potrzeb rynkowych. Ułatwi ona również późniejsze aktualizacje i zredukuje całkowity koszt posiadania.

Dodatkowo firma Stadium będzie mogła wdrożyć nowe funkcje związane z e-fakturowaniem obsługiwanym przez około 500 użytkowników, co każdego roku przełoży się na zarządzanie ponad 500 000 zewnętrznych i wewnętrznych faktur.
Aktualizując system do wersji IFS Applications 9, zyskamy bardziej elastyczne rozwiązanie wspierające nasz międzynarodowy rozwój i zwiększające sprzedaż online — powiedział Stefan Maxeby, dyrektor ds. IT firmy Stadium. „Korzystając z nowego interfejsu IFS Lobby i wielowarstwowej architektury aplikacji, nasz personel będzie mógł pracować efektywniej, a przyszłe dostosowania i aktualizacje będą się odbywać szybciej i mniejszym nakładem kosztów. Rozwiązanie firmy IFS oferuje również zaawansowaną obsługę personalizacji ofert klienckich oraz zakupów wielokanałowych. Z niecierpliwością czekamy na szybkie i efektywne wdrożenie oraz dalszy wzrost możliwy dzięki temu zaawansowanemu rozwiązaniu ERP.
Glenn Arnesen, prezes IFS Scandinavia, powiedział:
Z przyjemnością kontynuujemy to długoletnie partnerstwo z firmą Stadium — marką cieszącą się dużym uznaniem na rynkach Europy Północnej. Elastyczna architektura systemu IFS Applications oraz szeroka funkcjonalność branżowa przyciągają wielu rozwijających się sprzedawców detalicznych. Cieszymy się, że będziemy pracować z firmą Stadium, ponieważ branża sprzedaży detalicznej jest dla firmy IFS bardzo ważna.
Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc przedsiębiorstwom z branży handlu detalicznego zawiera strona: www.ifsworld.com/corp/industries/retail/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top