GERHARDI Kunststofftechnik będzie zarządzać swoją działalnością międzynarodową przy użyciu IFS Applications 9

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że GERHARDI Kunststofftechnik, wiodący dostawca części galwanizowanych i złożonych elementów z tworzyw sztucznych, będzie wdrażać system IFS Applications™ 9. Umowa obejmuje licencje i usługi o wartości około 1,68 miliona euro.
 

Firma GERHARDI zatrudnia ponad 1400 osób w Lüdenscheid, Werdohl i Ibbenbüren (Niemcy). W jej zakładach są opracowywane i wytwarzane złożone elementy z tworzyw sztucznych wykorzystywane we wnętrzach pojazdów i montowane na karoserii. Obecnie przedsiębiorstwo intensywnie rozwija działalność międzynarodową – właśnie rozpoczyna budowę pierwszej filii na innym kontynencie. Nowa placówka powstaje w Montgomery w stanie Alabama (USA) i zacznie funkcjonować od 1 stycznia 2019 roku.

System IFS Applications 9 będzie w firmie GERHARDI tworzyć ujednolicone, nowoczesne rozwiązanie do wspierania procesów we wszystkich oddziałach i placówkach przedsiębiorstwa. Oprócz tego pomoże w przestrzeganiu wymogów międzynarodowych dotyczących nowego zakładu produkcyjnego w Stanach Zjednoczonych, a także umożliwi wgląd w działania całej grupy. Rozwiązanie firmy IFS będzie wspierać kluczowe procesy, takie jak księgowość, zasoby ludzkie, produkcja oraz zarządzanie łańcuchem dostaw i dokumentacją. System IFS Applications zastąpi szereg różnych, niezintegrowanych rozwiązań stosowanych dotychczas.
Wszechstronne funkcje systemu IFS Applications pomogą spełnić wiele naszych potrzeb bez konieczności dodatkowych adaptacji” – twierdzi Sacha Treude, kierownik ds. systemu ERP w firmie GERHARDI Kunststofftechnik. „Jego nowoczesna architektura i intuicyjny interfejs użytkownika są również dla nas bardzo istotne. Obecność na rynkach międzynarodowych oraz udokumentowane doświadczenie w kwestiach związanych z branżą samochodową sprawiły, że firma IFS świetnie nadaje się na naszego partnera w dziedzinie oprogramowania.
Peter Höhne, wiceprezes działu sprzedaży i marketingu w oddziale IFS w Europie Centralnej dodał:
Cieszymy się, że firma GERHARDI Kunststofftechnik należy teraz do wciąż poszerzającego się grona naszych klientów. GERHARDI jest już kolejną dobrze znaną firmą motoryzacyjną, która zdecydowała się na wdrożenie naszego przyszłościowego rozwiązania w celu optymalizowania procesów i dalszego rozwoju swojej działalności na rynku międzynarodowym.
Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla branży motoryzacyjnej znajduje się na stronie: http://www.ifsworld.com/corp/industries/automotive/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top