ifsSystem ERP IFS Applications pomoże w poprawie efektywności procesów biznesowych przy zarządzaniu siecią dystrybucji, obejmującą 200 dilerów i biur obsługi.

  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że czołowy turecki producent pomp MAS-DAF wybrał system IFS Applications™ jako narzędzie swojej cyfrowej transformacji.

Założona w 1977 roku firma MAS-DAF wytwarza pompy odśrodkowe do różnych zastosowań przemysłowych, w tym nawadniania, ogrzewania i chłodzenia, pompowni ścieków i bezpieczeństwa pożarowego. Jej produkty są eksportowane do około 65 krajów na całym świecie, a firma obsługuje rynek krajowy za pośrednictwem 200 dilerów i biur obsługi.

Istotnym elementem ogólnego projektu transformacji firmy MAS-DAF była wymiana istniejących systemów biznesowych, które nie zaspokajają już jej potrzeb. Firma potrzebowała centralnej platformy, która potrafiłaby objąć cały jej łańcuch wartości, od rozwoju produktu, planowania i produkcji, po logistykę i obsługę posprzedażową.
Wybraliśmy system IFS Applications, ponieważ tylko on potrafił nam zaoferować identyfikowalność i kompleksowy wgląd w naszą działalność we wszystkich procesach i jednostkach operacyjnych” – powiedział Denizhan Polatoğlu, członek zarządu MAS-DAF. „Inne ważne względy to elastyczność, skalowalność i zapewnienie naszemu personelowi intuicyjnego interfejsu użytkownika. Dzięki naszemu nowemu partnerowi biznesowemu – firmie IFS – jesteśmy pewni, że posiadamy teraz narzędzia pozwalające przyspieszyć nasz rozwój międzynarodowy i czerpać korzyści z cyfrowej transformacji.
Göksel Sanbay, zastępca dyrektora generalnego IFS w Turcji, dodał:
Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z firmą MAS-DAF, która jest liderem w swojej dziedzinie i szanowaną marką w Turcji i za granicą. System IFS Applications jest doskonałym wyborem dla rozwijających się producentów, którzy chcą wejść na rynki zagraniczne, zachowując przy tym ścisłą kontrolę nad procesami, takimi jak logistyka i obsługa posprzedażowa. Z niecierpliwością oczekujemy długiej i wzajemnie korzystnej współpracy z firmą MAS-DAF.
Rozwiązanie IFS, które zostanie wdrożone w firmie MAS-DAF, obejmie wszystkie najważniejsze procesy biznesowe, w tym projektowanie, produkcję i planowanie, sprzedaż, zakupy i dystrybucję, zarządzanie jakością, zarządzanie dokumentacją, CRM, zarządzanie serwisem, remonty, kadry, płace i finanse.

Więcej informacji na temat tego, jak rozwiązania IFS pomagają producentom, można znaleźć na stronie www.ifsworld.com/corp/industries/industrial-manufacturing/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top