ifsSystem ERP IFS Applications pomoże podmiotom zależnym Grupy Millat – Millat Industrial Products Limited i Bolan Castings Limited – zwiększyć wydajność głównych procesów biznesowych.
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że należące do pakistańskiej Grupy Millat spółki Millat Industrial Products Limited (MIPL) i Bolan Castings Limited (BCL) podpisały kontrakt na wdrożenie systemu IFS Applications™. Umowa zostaje zawarta w chwili, gdy IFS poszerza swoje zaangażowanie w Grupie Millat, i jest bardzo zbliżona do umowy ze spółką Millat Equipment Limited.

System IFS Applications pozwoli firmie MIPL, czołowemu pakistańskiemu dostawcy wysokiej jakości akumulatorów kwasowo-ołowiowych dla branży motoryzacyjnej, efektywnie zarządzać planowaniem produkcji, co jest kluczowym czynnikiem w tej działalności. Rozwiązanie IFS zapewni firmie MIPL zdolność płynnego zintegrowania wszystkich aspektów produkcji z procesami w dziedzinach finansów, wytwarzania, łańcucha dostaw, administracji i zasobów ludzkich.
Wybraliśmy system IFS Applications, aby móc uzyskać przewagę konkurencyjną w zakresie wydajności operacyjnej” – powiedział Raafey Zaman Durrani, dyrektor generalny MIPL. „Firma IFS przedstawiła nam kompleksowe rozwiązanie, które jest elastyczne, łatwe w obsłudze, efektywne kosztowo i bezpieczne. System IFS Applications doskonale sprawdza się w naszej spółce macierzystej i jesteśmy przekonani, że poprawi także efektywność naszej jednostki. Z niecierpliwością oczekujemy szybkiego wdrożenia.
Dzięki wykorzystaniu systemu IFS Applications firma BCL, dostawca wysokiej jakości odlewów żeliwnych dla branży motoryzacyjnej, podniesie wydajność produkcji, zarządzania łańcuchem dostaw i marketingu, a także finansów i zasobów ludzkich.

Nisar Ahmed Mirani, dyrektor generalny firmy BCL, powiedział:
Jesteśmy pod dużym wrażeniem efektywności rozwiązania firmy IFS i mamy pewność, że jego intuicyjna obsługa pomoże naszym pracownikom szybko ten system zaadaptować oraz wykorzystać jego możliwości. Pomyślne wdrożenie systemu IFS Applications w innych spółkach grupy przekonało nas do pomysłu wymiany naszych przestarzałych systemów biznesowych. Liczymy na długą i wzajemnie korzystną współpracę z IFS.
Poorna Bandara, dyrektor IFS w Pakistanie, dodał:
Z przyjemnością inicjujemy te projekty wdrożeniowe wspólnie z MIPL i BCL, dwiema czołowymi firmami w swoich dziedzinach. Jesteśmy pewni, że technologia IFS przyniesie ogromną poprawę wydajności, a także większą przejrzystość i wewnętrzną spójność działalności spółek. IFS rozumie wyzwania biznesowe związane z wdrożeniem o takiej skali, a nasz zespół ma duże doświadczenie we współpracy z klientami z sektora motoryzacyjnego. Biorąc pod uwagę naszą wiedzę specjalistyczną i najlepsze praktyki, możemy z niecierpliwością czekać na dostarczenie znakomitego rozwiązania, które spełni wysokie standardy firm MIPL i BCL.
Więcej informacji na temat tego, jak IFS wspiera firmy z sektora motoryzacyjnego można znaleźć na stronie internetowej www.ifsworld.com/corp/industries/automotive/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top